Praktyczność
Opel Astra K — bagażnik
Porównaj pojemność bagażnika w zweryfikowanych wariantach tej generacji.
Bagażnik według wersji
Wartości pochodzą z rekordów technicznych opartych na jawnie wskazanych źródłach.
| Wersja | Paliwo | Nadwozie | Miejsca | Bagażnik | Maks. |
|---|---|---|---|---|---|
| 1.2 Turbo 110 KM 6MT Hatchback (MY2021) | Benzyna | hatchback | 5 | 370 l | 1 210 l |
| 1.2 Turbo 130 KM 6MT Hatchback (MY2021) | Benzyna | hatchback | 5 | 370 l | 1 210 l |
| 1.2 Turbo 145 KM 6MT Hatchback (MY2021) | Benzyna | hatchback | 5 | 370 l | 1 210 l |
| 1.5 CDTi 105 KM 6MT Hatchback (MY2021) | Diesel | hatchback | 5 | 370 l | 1 210 l |
| 1.5 CDTi 122 KM 6MT Hatchback (MY2021) | Diesel | hatchback | 5 | 370 l | 1 210 l |
| 1.5 CDTi 122 KM AT9 Hatchback (MY2021) | Diesel | hatchback | 5 | 370 l | 1 210 l |
| 1.2 Turbo 110 KM 6MT Sports Tourer (MY2021) | Benzyna | wagon | 5 | 540 l | 1 630 l |
| 1.2 Turbo 130 KM 6MT Sports Tourer (MY2021) | Benzyna | wagon | 5 | 540 l | 1 630 l |
| 1.2 Turbo 145 KM 6MT Sports Tourer (MY2021) | Benzyna | wagon | 5 | 540 l | 1 630 l |
| 1.5 CDTi 105 KM 6MT Sports Tourer (MY2021) | Diesel | wagon | 5 | 540 l | 1 630 l |
| 1.5 CDTi 122 KM 6MT Sports Tourer (MY2021) | Diesel | wagon | 5 | 540 l | 1 630 l |
| 1.5 CDTi 122 KM AT9 Sports Tourer (MY2021) | Diesel | wagon | 5 | 540 l | 1 630 l |
Dlaczego wartości mogą się różnić?
W ramach jednej generacji pojemność może zależeć między innymi od nadwozia, układu napędowego, baterii lub konfiguracji siedzeń. Dlatego AutoCzeka pokazuje wartości przy konkretnych wariantach zamiast jednej liczby dla całego modelu.
Przed zakupem sprawdź kartę wybranej wersji i jej źródło. Dane katalogowe nie są pomiarem konkretnego egzemplarza.
Zobacz Opel Astra na sprzedaż
Połącz dane katalogowe z rzeczywistymi ofertami AutoCzeka.